Over ons

Gevaert Makelaars is uw NVM-makelaar in de regio Woerden. Wij ontzorgen u bij het kopen, verkopen of taxeren van een woning of bedrijfspand in Woerden en omstreken. Dat doen we al 90 jaar dus we kennen de markt als geen ander. We houden de zaken graag duidelijk en betrekken u bij het hele proces. Door nauw overleg kunnen we volledig aan uw woonwensen voldoen.

NVM-makelaar
U kunt bij Gevaert Makelaars rekenen op kwaliteit. Die wordt onder meer gewaarborgd door de Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs in onroerende goederen (NVM U.A.). Bovendien houden onze makelaars en taxateurs hun vakkennis actueel en laten ze zich regelmatig hercertificeren. Dit en onze jarenlange jarenervaring maken Gevaert expert op het gebied van woningmakelaardij.

Lees wat anderen over ons zeggen.

Het team van Gevaert
Wij staan voor u klaar:

Anton
NVM-register makelaar
anton@gevaertwonen.nl

Manfred
NVM-register makelaar
manfred@gevaertwonen.nl

Dennis

NVM-register makelaar
dennis@gevaertwonen.nl

Hanneke

Medewerker binnendienst
hanneke@gevaertwonen.nl

Monique
Medewerker binnendienst
monique@gevaertwonen.nl

Martine
Medewerker binnendienst
martine@gevaertwonen.nl

Partners van Gevaert

Om u tijdens onze begeleiding zo goed mogelijk van dienst te zijn, werken wij samen met een aantal organisaties en financiële experts.

Kennismaken met Gevaert in Woerden
Benieuwd hoe wij u kunnen helpen? Kom langs bij ons kantoor aan de Stationsweg 10 in Woerden of neem vrijblijvend contact op.

Blijf op de hoogte
Volg Gevaert op social media en blijf op de hoogte van het laatste woningaanbod, nieuws uit de regio en meer.

­

­

 ­­